Wózki widłowe systemowe

Wózki widłowe systemowe umożliwiają zarówno kompletację jak i paletyzację towarów na dużych wysokościach. Ogromnymi zaletami oferowanych wózków widłowych systemowych od początku był wąski korytarz roboczy oraz wykorzystanie innowacyjnej technologii unoszenia platformy roboczej razem z operatorem, tak aby stworzyć mu jak najbardziej korzystne warunki pracy.

Rodzina wózków widłowych systemowych serii EK oraz EV to innowacyjne rozwiązanie dla kompletacji i paletyzacji zamówień w bardzo wąskich przejściach. Urządzenia o minimalnej szerokości ramy 1000 mm i maksymalnej wysokości podnoszenia do 17 m zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Każdy z modeli wózków widłowych systemowych serii EK oraz EV może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta. Podstawowe parametry:

Wózki widłowe systemowe do kompletacji serii EV:Wózki widłowe systemowe do kompletacji i paletyzacji serii EK:
Udźwig: 1000 kgUdźwig: do 2000 kg
zasięg: 12000 mmzasięg: do 17000 mm
napęd: Elektrycznynapęd: Elektryczny
Rok produkcji: noweRok produkcji: nowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy używane wózki widłowe systemowe paletyzujące i komisjonujące takich marek jak Linde, Magaziner. Prowadzimy serwis pogwarancyjny wózków widłowych systemowych Magaziner oraz Linde

Nasi dealerzy oferują systemowe wózki widłowe w takich krajach jak: Polska, Irlandia, Anglia, Austria, Argentyna, Arabia Saudyjska czy Tajwan. Zapraszamy do współpracy z nami. Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Drukuj stronę Drukuj stronę