Systemowe wózki widłowe

Systemowe wózki widłowe umożliwiają zarówno kompletację jak i paletyzację towarów na dużych wysokościach. Ogromnymi zaletami oferowanych systemowych wózków widłowych od początku był wąski korytarz roboczy oraz wykorzystanie innowacyjnej technologii unoszenia platformy roboczej razem z operatorem, tak aby stworzyć mu jak najbardziej korzystne warunki pracy.

Rodzina systemowych wózków widłowych serii EK oraz EV to innowacyjne rozwiązanie dla kompletacji i paletyzacji zamówień w bardzo wąskich przejściach. Urządzenia o minimalnej szerokości ramy 1000 mm i maksymalnej wysokości podnoszenia do 17 m zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Każdy z modeli systemowych wózków widłowych serii EK oraz EV może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta. Podstawowe parametry:

Systemowe wózki widłowe do kompletacji serii EV:Systemowe wózki widłowe do kompletacji i paletyzacji serii EK:
Udźwig: 1000 kgUdźwig: do 2000 kg
zasięg: 12000 mmzasięg: do 17000 mm
napęd: Elektrycznynapęd: Elektryczny
Rok produkcji: noweRok produkcji: nowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy używane systemowe wózki widłowe paletyzujące i komisjonujące takich marek jak Linde, Magaziner. Prowadzimy serwis pogwarancyjny systemowych wózków widłowych Magaziner oraz Linde

Nasi dealerzy oferują systemowe wózki widłowe w takich krajach jak: Polska, Irlandia, Anglia, Austria, Argentyna, Arabia Saudyjska czy Tajwan. Zapraszamy do współpracy z nami. Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Drukuj stronę Drukuj stronę