Wózki widłowe

Wózki widłowe. Oferujemy najlepsze wózki widłowe dostępne na polskim rynku. Od wózków z przeciwwagą aż po pojazdy systemowe. Nasz asortyment obejmuje zarówno wózki spalinowe jak i modele elektryczne i ręczne. Obok szerokiej gamy pojazdów widłowych oferujemy wózki paletowe do przewożenia zarówno towarów o dużych gabarytach, jak i drobnicy a także wózki platformowe. Oprócz wózków nowych oferujemy również doskonale przygotowane pod względem serwisowym i estetycznym wózki używane.

Wózki widłoweWózki widłowe systemowe
Wózki magazynoweWózki widłowe wysokiego składowania
Wózki widłowe do kompletacjiCzołowe wózki widłowe
Systemowe wózki widłoweWózki widłowe z napędem LPG
Wózki widłowe elektryczne, dieselWózki widłowe terenowe
Rodzina wózków systemowych serii EK i EV to innowacyjne rozwiązanie dla kompletacji i paletyzacji zamówień w bardzo wąskich przejściach. Urządzenia o minimalnej szerokości ramy 1000 mm i maksymalnej wysokości podnoszenia do 17 m zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Każdy z modeli wózków systemowych serii EK i EV może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta.


Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych, części i akceroriów w oparciu o rozmaite formy finansowania w tym leasing, kredyt oraz raty. W swojej ofercie bogaty wachlarz wózków widłowych nowych i używanych, a także usług i części zamiennych. Nasza firma posiada w ciągłej sprzedaży części zamienne do wózków widłowych najbardziej uznanych marek.


Nasi dealerzy oferują wózki w takich krajach jak: Polska, Irlandia, Anglia, Austria, Argentyna, Arabia Saudyjska czy Tajwan.

Zapraszamy do współpracy z nami. Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Drukuj stronę Drukuj stronę